Cube

Konferenčný stolík zo skla clearvision s hrúbkou 12 mm,  zlepeného s pokovenou kockou s dichroickým filtrom. Dostupný je v rôznych veľkostiach.

Classic

Konferenčný stolík zo skla clearvision s hrúbkou 12 mm má odnímateľný podstavec z čierneho granitu. Podstavec je spojený so sklom nerezovým kotúčom. Dostupný je v rôznych veľkostiach.

Levitation

Konferenčný stolík zo skla clearvision s hrúbkou 12 mm, ktoré je vložené do čierneho granitu. Dostupný je v rôznych veľkostiach.

Stoneglass

Konferenčný stolík zo skla clearvision s hrúbkou 12 mm, má odnímateľný podstavec z čierneho granitu. Podstavec je spojený so sklom nerezovým kotúčom. Dostupný je v rôznych veľkostiach.

Triangel

Konferenčný stolík zo skla clearvision s hrúbkou 12 mm, ktoré je vložené do červenej žuly(african red). Dostupný je v rôznych veľkostiach.

dolart

Foursome

Konferenčný stolík zo skla clearvision s hrúbkou 12 mm, má odnímateľný podstavec z červenej žuly (African red). Dostupný je v rôznych veľkostiach.

Storm

Konferenčné stolíky zo žuly s hrúbkou 30 mm  (labrador blue pearl), ktoré majú odnímateľné nerezové nohy. Sú dostupné v rôznych veľkostiach.

Hranica

Konferenčný stolík z  tabuľového skla s hrúbkou 15 mm. Na spodnej ploche je gravírovaný. Má odmontovateľné nerezové nohy s priemerom 30mm.

Aničkine slzy

Konferenčný stolík z tabuľového skla clearvision s hrúbkou 12 mm s  nalepenými optickými šošovkami na spodnej ploche tabule. Má odmontovateľné nerezové nohy s priemerom 30mm.